Baumit

Myšlienky s budúcnosťou.
Rôzne zrnitosti

Rôzne zrnitosti

Baumit CreativTop Max - kreatívne stvárnenie štruktúry s hrubou zrnitosťou (4 mm).
Baumit CreativTop Trend - kreatívne stvárnenie štruktúry so strednou zrnitosťou (3 mm).
Baumit CreativTop Vario - kreatívne stvárnenie štruktúry s jemnou zrnitosťou (1,5 mm).
Baumit CreativTop Fine - kreatívne stvárnenie štruktúry s veľmi jemnou zrnitosťou (1 mm).
Baumit CreativTop Pearl - kreatívne stvárnenie štruktúry s hladkou štruktúrou (0,5 mm).
Baumit CreativTop Silk - kreatívne stvárnenie štruktúry s extra hladkou štruktúrou (0,1 mm).

Flexibilná a jednoduchá

Flexibilná a jednoduchá

Baumit CreativTop je pastézna omietka pripravená na okamžité nanášanie, má univerzálne použitie a výnimočne jednoduché spracovanie, či už ručne alebo strojovo. Vďaka tomu je možné použiť Baumit CreativTop ako fasádnu omietku tepelnoizolačných systémov Baumit, na staré i nové minerálne omietky a stierky, na betón či na sanačné omietky.

Individuálny vzhľad

S fasádnou omietkou Baumit CreativTop sa otvárajú nekonečné možnosti pre kreatívne stvárnenie dizajnu fasád. Táto omietka je k dispozícii v 758 farebných odtieňoch a dá sa kreatívne kombinovať. Nahrubo zahladená, štruktúrovaná kefou alebo valčekom, jemne porézna, so vzhľadom hrubého betónu alebo dokonale hladká s náterom - takéto a ďalšie nespočetné nápadité štruktúry sa s omietkou Baumit CreativTop môžu konečne stať skutočnosťou.

PROSPEKT

Individuálny vzhľad
Zamerané na výsledok

Zamerané na výsledok

Po vyzretí základného náteru (Baumit UniPrimer alebo Baumit PremiumPrimer) možme ihneď začať s nanášaním omietky Baumit CreativTop. Hrúbka vrstvy vždy závisí od techniky spracovania, pričom je dovolený akýkoľvek postup. To, čo sa počíta, je výsledok. Baumit CreativTop sa dá bez obmedzení modelovať a na spracovanie je možné použiť akýkoľvek nástroj alebo náradie. Dôležité je, že výsledok predčí všetky očakávania investora.

Dekoratívne nátery

Kombinácia modelovateľnej omietky CreativTop a dekoračných náterov Lasur, Metallic a Glitter prináša doteraz netušené možnosti stvárnenia fasád pre všetky tepelnoizolačné systémy Baumit, staré i nové minerálne omietky a stierky, betónové steny i sanačné omietky. Jednoduché spracovanie, dobrá cena a efektný výsledok sú pritom zaručené!

Baumit Lasur - efektné lazúry v 8 moderných odtieňoch
Baumit Finish - transparentný ochranný náter
Baumit Metallic - metalický náter v 8 odtieňoch
Baumit Glitter - transparentný náter s metalickými flitrami

Dekoratívne nátery