Baumit

Myšlienky s budúcnosťou.

Urobte správny krok!

Bývajte s nami lepšie a krajšie.

Poraďte sa s odborníkmi na financovanie bývania a s renomovanými výrobcami stavebných materiálov – Baumit, Rehau a Knauf Insulation. 

Navštívte obchodných zástupcov v kanceláriách Prvej stavebnej sporiteľne a získajte všetky potrebné informácie.

ZISTIŤ VIAC

Naším cieľom je vždy spokojný klient. 
Preto sa Prvá stavebná sporiteľňa (PSS) spojila s tromi poprednými výrobcami stavebných materiálov na Slovensku – Baumit, Rehau a Knauf Insulation. Vďaka tomu ponúka nielen výborné podmienky na čerpanie úverov s mimoriadne výhodnou úrokovou sadzbou, ale tiež možnosť využiť kvalitné výrobky týchto úspešných firiem.
Urobte správny krok a pri plánovaní svojho zámeru s bývaním sa vopred poraďte s odborníkmi na financovanie bývania a tiež s renomovanými výrobcami stavebných materiálov. Na jednom mieste v PSS, a. s., získate informácie o financovaní bývania aj o parametroch moderných stavebných výrobkov.
Práve kvalita je nevyhnutnou podmienkou aj pri získaní dotácie na zateplenie vášho rodinného domu vo výške až 6 500 € z Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.


Veríme, že získané informácie vám pomôžu vybrať si tie najlepšie materiály na výstavbu alebo obnovu a získať kvalitné a energeticky úsporné bývanie od úspešných firiem.
Radi vám umožníme osobnú konzultáciu s odborníkmi. Ak oslovíte odborníkov, poradia vám, vysvetlia prednosti riešenia, všetky výhody, ktoré vám využitie ich výrobkov prinesie a poskytnú vám ďalšie služby.


Môžete sa zapojiť aj do VEĽKEJ SÚŤAŽE o atraktívne ceny! Súťaž trvá od 1.8.2016 do 31.7.2017. Viac informácií a súťažné podmienky nájdete na www.pss.sk

ZISTIŤ VIAC