Vzorky fasádnych materiálov

Vybrať si zo širokej palety povrchových úprav Baumit naozaj nie je ľahké. Naša služba slúži na uľahčenie Vášho rozhodnutia pri výbere tej pravej vysnívanej fasády pre Váš dom. Objednajte si z pohodlia Vášho domova vzorkový balíček podľa Vašich predstáv, rozhodnite sa pre Vaše riešenie a zrealizujte svoj sen o jedinečnom dome.

AKO NA TO?
Vyberte si vzorkový balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje:

BALÍČEK TYP "VEDIERKO", tj. 2 kg vedierko tenkovrstvovej omietky alebo 1 kg vedierko fasádnej farby, 3 rôzne farebné odtiene spolu za:
Cena balíčka 33,00 EUR vrátane 20%  DPH, poštovného a balného.

BALÍČEK TYP "PLATŇA", tj. vzorka tenkovrstvovej omietky nanesená na platni s rozmermi 330 x 500 mm, 3 rôzne farebné odtiene spolu za:
Cena balíčka 33,00 EUR vrátane 20% DPH, poštovného a balného.

BALÍČEK TYP "TECHNIK", tj. vzorka tenkovrstvovej omietky alebo fasádnej farby cca 0,5 m2, nanesená našim aplikačným technikom priamo na fasádu Vašej stavby, maximálne 3 plochy á 0,5 m2:
Cena balíčka 33,00 EUR vrátane 20% DPH, poštovného a balného.

(Uvedené ceny platia od 1.3.2015)

Vyplňte, prosím, dôsledne nižšie uvedený záväzný objednávkový formulár, nezabudnite pritom na svoje telefónne číslo.

Spravidla do troch pracovných dní doručíme vzorky kuriérom na dobierku na udanú adresu.

Pokiaľ sa následne rozhodnete pre fasádu z materiálov Baumit, je pre Vás naša služba zadarmo.
Cena vášho jedného vzorkového balíčka sa odpočíta z ceny materiálu pre fasádu. Podmienkou je priniesť do vami vybraných stavebnín dodací list, ktorý obdržíte spolu so vzorkovým balíčkom a objednať minimálne 10x30 kg tenkovrstvovej omietky alebo 3x25 kg fasádnej farby Baumit. Žiadosť o odpočítanie ceny vzoriek je potrebné uviesť na objednávku spolu s číslom dodacieho listu vzoriek.

Vzorkový balíček si môžete samozrejme objednať a prevziať i u Vášho predajcu stavebných materiálov, i v tomto prípade Vám bude jeho cena odpočítaná pri nákupe povrchovej úpravy Baumit.

Vzorky systémov sú štandardne dodávané v silikátovej omietke alebo farbe.

Formulár