Baumit

Myšlienky s budúcnosťou.
 • Baumit Klub

  Baumit Klub

  Si malý živnostník, spracovateľ, remeselník a rád používaš materiál Baumit? Zaregistruj sa ešte dnes a získaj mnoho výhod. Do konca júna aj súťaž  o viac ako 100 praktických cien!

  Baumit Klub Viac
 • Obnova fasády

  Obnova fasády

  Baumit dá vášmu domovu nový život. Perfektná renovácia fasády v pár jednoduchých krokoch. Starý povrch omietky oživíte novým náterom. Ľahko poškodenú omietku s trhlinkami opravíte špeciálnou penetráciou s vláknami. Veľmi poškodenú fasádu môžete celoplošne prestierkovať a naniesť novú fasádnu omietku. Jednoducho, rýchlo a kvalitne.

  Obnova fasády Viac
 • Trvale znížená cena!

  Trvale znížená cena!

  Unikátny paropriepustný tepelnoizolačný systém Baumit open s trvale zníženou cenou! Biele izolačné platne Baumit openTherm teraz za cenu bežného polystyrénu. Jedinečné zateplenie pre optimálnu vnútornú klímu a príjemné bývanie. Informujte sa v svojich stavebninách.

  Trvale znížená cena! Viac

RIEŠENIE PRE KAŽDÉHO

  • Fasáda Fasáda
    • Povrchové úpravy

     Fasádne omietky a farby chránia vašu fasádu a dávajú jej jedinečný vzhľad. Samočistiace vlastnosti, vysoká paropriepustnosť, intenzívne farby, ekonomicky výhodné riešenia – to všetko nájdete v ponuke Baumit.                                    

     Povrchové úpravy
    • Zateplenie

     Priemerná domácnosť spotrebuje až 60% z celkovej energie na vykurovanie. Najefektívnejší spôsob zníženia nákladov predstavuje zateplenie. Tepelnoizolačné systémy Baumit – overená kvalita, príjemné bývanie, inovatívne riešenia.                                  

     Zateplenie
    • Vonkajšie omietky

     Úlohou vonkajšej omietky je predovšetkým ochrana obalovej konštrukcie budovy. Použitie omietkových systémov Baumit poskytuje množstvo výhod – široký sortiment, ekologické zmesi, osvedčené riešenia, jednoduché spracovanie.                               

     Vonkajšie omietky
    • Sanácia a renovácia

     Sanačné omietkové systémy Baumit s dlhoročnou tradíciou zaručujú spoľahlivú funkčnosť a dlhodobú životnosť fasády.                                

     Sanácia a renovácia
  • Interiér Interiér
    • Zdravé bývanie

     Až 90% nášho života trávime v uzavretých priestoroch. Preto je kvalita vnútorného vzduchu kľúčová pre pocit pohody, zdravie a pre samotnú kvalitu života. Výrobky Baumit Klima sú vysoko kvalitné a funkčné, ohľaduplné k zdraviu i k životnému prostrediu.                         

     Zdravé bývanie
    • Vnútorné omietky

     Vnútorné omietky plnia nie len dekoratívnu funkciu, ale musia spĺňať aj náročné stavebno-fyzikálne požiadavky.  Omietkové systémy Baumit s overenou kvalitou – vapennocementové, sadrové či vápenné omietky. ručné a strojové spracovanie, zosúladené skladby, rôzne štruktúry.                             

     Vnútorné omietky
    • Lepenie obkladov a dlažby

     Pri lepení keramických obkladov a dlažieb predstavuje Baumit Baumacol vysokohodnotný a spoľahlivý program pre obkladanie - pre každú oblasť použitia, ľahké a jednoduché spracovanie, spoľahlivé a osvedčené riešenie.                                

     Lepenie obkladov a dlažby
    • Potery a stierky

     Baumit potery a podlahové stierky pre kvalitné podlahy. Sadrové samonivelizačné potery pre top riešenia,  cementové potery s overenou kvalitou, samonivelizačné stierky pre jednoduché a rýchle spracovanie.

     Potery a stierky
  • Betóny, spevnené plochy Betóny, spevnené plochy
    • Betóny

     Kompletná paleta výrobkov pre betonárske práce s vysokou kvalitou a dobrou dostupnosťou v širokej sieti stavebnín. Výborná spracovateľnosť a jednoduchá manipulácia.                              

     Betóny
    • Sanácia betónu

     Kompletný systém na sanáciu betónových konštrukcií. Produktmi Baumit Beto si opravte balkóny, steny, podlahy alebo betónové stĺpy.                       

     Sanácia betónu
    • Spevnené plochy

     Baumit systém pre záhrady a spevnené plochy spája v sebe vysokú kvalitu navzájom optimálne zosúladených materiálov pre podkladový betón, pre maltové lôžko na kladenie dlažobných prvkov a škárovacej malty na vypĺňanie škár.

     Spevnené plochy
    • Inžinierske stavby

     Široká paleta produktov pre špeciálne podzemné staviteľstvo, geotechniku a pod. s dôrazom na nezaťažovanie životného prostredia.

     Inžinierske stavby

Aktuality

 • Baumit Klub
  01.05.2016

  Baumit Klub

  Zaregistruj sa ešte dnes a získaj mnoho výhod. Do konca júna aj súťaž o super ceny! Zaregistruj sa do Baumit Klubu » Nakúp v stavebninách aspoň

  Baumit Klub
  Murár 2016
  27.04.2016

  Murár 2016

  Medzinárodná učňovská súťaž sa tento rok konala už po dvadsiaty tretí raz na pôde našej partnerskej odbornej školy na Nábreží

  Murár 2016
  Baumit Cenník 2016
  19.02.2016

  Baumit Cenník 2016

  Milí priatelia, prinášame Vám nový Baumit Cenník platný od 1. marca 2016. Inšpirujte sa a vyskúšajte - tak ako doteraz, i v roku

  Baumit Cenník 2016
 • Imobilio
  Mon, 02.11.2015

  Imobilio

  Imobilio privítalo dobrovoľníkov z Baumitu BDD 2015. Pod touto skratkou sa skrýva Baumit Dobrovoľnícky Deň 2015. Tento rok sme sa aj my v Baumite rozhodli

  Imobilio
 • Baumit Kvíz

  Ktoré produkty Baumit nevyrába?

 • Spýtajte sa poradcu

  Otázka:

  Ktorá malta je vhodná na použitie resp. vyplnenie steny po inštalatérskych prácach (oprava vodovodných rozvodov v stene)?

  Odpoveď:

  Na vyplnenie drážok, škár a pod. môžete použiť cementovú rýchlo schnúcu maltu Baumit ...

  Spýtajte sa Iné otázky

  Môžete pridať prílohu.

  captcha

Baumit Video

Imitácia dreva na fasáde

Vytvorte vzhľad dreveného obkladu na vašej fasáde pomocou omietky Baumit CreativTop. Kombinácia rôznych druhov omietky a farby prináša nekonečné možnosti stvárnenia. Inšpirujte sa!