Baumit

Myšlienky s budúcnosťou.

Trojlístok šťastia

Trojlístok šťastia už má svojich výhercov!

V uplynulých piatich týždňoch od 21.10. do 23.11.2017 mali možnosť čitatelia regionálnych novín regionPRESS po celom Slovensku zapojiť sa do predvianočnej súťaže s Trojlístkom šťastia.

Úlohou bolo zbierať súťažné kupóny, nalepiť ich na hraciu kartu a odoslať do centrály spoločnosti regionPRESS v Trnave. Súťažilo sa o dve vecné ceny, a to Zateplenie Baumit open s hrúbkou izolantu 14 cm o ploche 100 m2 alebo Obnova fasády pomocou fasádnej farby Baumit StarColor o ploche 200 m2.

Teší nás, že do súťaže sa zapojili tisícky čitateľov.

V stredu 6. decembra 2017 sa v centrále spoločnosti regionPRESS v Trnave uskutočnilo žrebovanie výhercov. Tentoraz sa šťastie usmialo na čitateľov: Paropriepustný systém Baumit open získava Mária H. z Fintíc a Prémiovú fasádnu farbu Baumit StarColor získava Pavel F. z Chminianskej Novej Vsi.

Výhercom srdečne blahoželáme.


Významnú úlohu pri zabezpečení príjemného bývania a zdravej klímy v dome zohráva zateplenie. V správne zateplenom dome je v zime príjemne teplo, v lete je chránený pred horúčavou a po celý rok má vyrovnanú vnútornú klímu bez veľkých výkyvov. Prečítajte si prečo zateplenie Baumit open je správna voľba pre vašu fasádu.

Zateplenie Baumit open


Prémiová fasádna farba na silikónovej báze Baumit StarColor
- Vynikajúca krycia schopnosť

- Paropriepustná fasádna farba

- Veľmi dobré spracovanie