Baumit

Myšlienky s budúcnosťou.

AKTUALITY

 • Baumit Cenník 2017

  Baumit Cenník 2017

  Milí priatelia, prinášame Vám nový Baumit Cenník platný od 1. marca 2017. Inšpirujte sa a vyberajte - tak ako doteraz, i v roku 2017 sme tu pre Vás, pripravení pomôcť a poradiť. 

  Baumit Cenník 2017
 • Baumit Magazin

  Baumit Magazin

  Magazín pre našich partnerov a priateľov Rok 2016 poskytol spoločnosti Baumit veľa dôvodov na radosť. Aj v tomto čísle sme pre vás pripravili veľa zaujímavých tém. A tak vám želáme veľa zábavy pri čítaní, veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2017!

  Baumit Magazin
 • Baumit Fasáda roka 2017

  Baumit Fasáda roka 2017

  Baumit Fasáda roka 2017 bude už v poradí 9. ročníkom tejto prestížnej súťaže, ktorej cieľ ostáva rovnaký, a to trvalé presadzovanie a podpora kvality fasád novostavieb, rekonštruovaných a sanovaných budov na Slovensku a zároveň ocenenie tých najlepších riešení.

  Baumit Fasáda roka 2017
 • Urobte správny krok!

  Urobte správny krok!

  Bývajte s nami lepšie a krajšie. Poraďte sa s odborníkmi na financovanie bývania a s renomovanými výrobcami stavebných materiálov – Baumit, Rehau a Knauf Insulation.  Navštívte obchodných zástupcov v kanceláriách Prvej stavebnej sporiteľne a získajte všetky potrebné informácie. ZISTIŤ VIAC

  Urobte správny krok!
 • Baumit Klub

  Baumit Klub

  Si spracovateľ, remeselník, živnostník pracujúci v stavebníctve? Zaregistruj sa ešte dnes a pridaj sa k profesionálom! Zaregistruj sa do Baumit Klubu » Pravidelné informácie » Špeciálne ceny pre členov » Workshopy a semináre » Možnosť získať štatút Baumit Majster » Získanie zákazok

  Baumit Klub