Baumit

Myšlienky s budúcnosťou.

AKTUALITY

 • Ako si vybrať farbu na fasádu?

  Ako si vybrať farbu na fasádu?

  Pri hľadaní správnych odtieňov sa môžete inšpirovať z rôznych zdrojov. Či už ide o vaše obľúbené farby, súčasné trendy, ale možno aj odtiene, ktoré sa prirodzene vyskytujú v okolí vašej fasády. Farba je prirodzeným jazykom prírody a pre ľudí bolo životne dôležité správne vnímať a interpretovať farby okolo seba. Napriek tomu, že už tisíce rokov nežijeme priamo v prírode, stále sme schopní farby čítať a interpretovať.

  Ako si vybrať farbu na fasádu?
 • Školenia predajcov 2018

  Školenia predajcov 2018

  I v tomto roku sme sa rozhodli využiť menej hektické zimné obdobie na tradičné stretnutia s vami, našimi zmluvnými partnermi - predajcami stavebných materiálov. Budeme sa venovať novinkám a informáciám, ktoré súvisia so štartom novej stavebnej sezóny. Školenia sa uskutočnia v jednotlivých regiónoch Slovenska a ťažiskovou témou budú informácie o produktových a predajných novinkách, ktoré sme pre vás pripravili v roku 2018, priestor však dostanú i ďalšie témy súvisiace s produktami Baumit.

  Školenia predajcov 2018
 • Predtým ako prepukne sezóna

  Predtým ako prepukne sezóna

  Zimný čas každý z nás využíva rôzne. Mnohí príchod zimy už netrpezlivo očakávali. Veď je to čas, kedy si konečne oddýchnu od stavebného boomu, trochu zrelaxujú a sviatočný a novoročný čas strávia v kruhu svojich blízkych. Začiatkom roka sa akoby všetko zrazu čarovným prútikom zmení a ľudia sú opäť plní sily, elánu a energie. Využite túto novú silu a pripravte sa na novú stavebnú sezónu. Nenechajte nič na náhodu. 

  Predtým ako prepukne sezóna
 • Výskumný park

  Výskumný park

  V minulosti sa jednoducho postavil dom a tým to skončilo. V súčasnosti sa vedci snažia za pomoci sofistikovaných metód zistiť, ako pohodlne sa v domoch býva a ako to vplýva na naše zdravie. Práve preto vznikol najväčší výskumný park v Európe na porovnávanie stavebných materiálov. Vo výskumnom parku VivaPark vedci a odborníci z rôznych oblastí analyzovali a zhodnotili prvýkrát stavebné konštrukcie a materiály. To prináša úplne nové súvislosti a poznatky.

  Výskumný park