Baumit

Myšlienky s budúcnosťou.

Baumit Magazin

Nové číslo magazínu pre všetkých priaznivcov spoločnosti Baumit. Tentokrát plný farieb, ale aj zaujímavých inšpiratívnych tém zo sveta, ako aj z vlastnej "kuchyne".

Príjemné čítanie

Baumit Magazin

Vo svete Baumit sa aktuálne všetko točí okolo farieb. Čo znamenajú? Ako ich využiť? Čo možno pomocou farieb dosiahnuť? Ako si vybrať správny odtieň na fasádu? Na tieto a podobné otázky nájdete odpovede na našej novej webovej stránke baumitlife.com, ktorú sme pre vás pripravili v spolupráci s naším mágom farieb profesorom Axelom Vennom a architektkou a konzultantkou farieb Silviou Cejpkovou.


V roku 2017 je pre Baumit kľúčovým kreatívne riešenie fasád a obnova fasády s našimi materiálmi. Na potulkách naprieč krajinami človek objaví veľa referenčných objektov, ktoré nielen dobre vyzerajú a sú funkčné, ale tiež prispievajú k trvalej udržateľnosti a spoločnému úžitku. Účasť na pilotnom projekte pasívneho domu v Číne, v prostredí z dôvodu klimatických podmienok plnom výziev, hovorí o našej zodpovednosti ako globálneho hráča v stavebníctve.


Na potulkách Slovenskom sme spolu s našimi partnermi objavili až 193 stavieb, ktoré vyrástli v období posledných dvoch rokov, a ktoré spĺňali kritéria na zaradenie do súťaže Baumit Fasáda roka. 16 z nich odborná porota, ktorá pracovala v novom zložení, nominovala v 5 súťažných kategóriách. Bližšie informácie o víťazoch súťaže prinesieme na stránkach mimoriadneho vydania nášho Baumit Magazinu. Ocenené diela si môžete pozrieť v našej galérii na stránke fasadaroka.sk alebo na www.facebook.com/baumitfasadaroka.


O našich „Myšlienkach s budúcnosťou“ svedčia, samozrejme, aj mnohé ocenenia architektov, investorov, spracovateľov a aktivity v iných oblastiach verejného života. 

Príjemné čítanie

Baumit Magazin 2017-1


Vašim reakciám sa vždy potešíme: redakcia@baumit.sk 
V prípade, ak by ste chceli zaslať výtlačok magazínu poštou, píšte na office@baumit.sk.