Baumit

Myšlienky s budúcnosťou.

AKTUALITY

 • Rady a tipy pre stavbu pred zimou

  Rady a tipy pre stavbu pred zimou

  Premenlivé jesenné počasie, skorý príchod zimy a vrtochy počasia sú strašiakom pre mnohých stavbárov, hlavne fasádnikov. Sledovanie predpovede počasia sa stáva zrazu každodennou záležitosťou.  Ako si poradiť na stavbe pred zimou a pri nestabilnom počasí? Na tipy a rady sme sa opýtali technických poradcov. RADY A TIPY PRE STAVBU PRED ZIMOU (BLOG)

  Rady a tipy pre stavbu pred zimou
 • Výskumný park

  Výskumný park

  V minulosti sa jednoducho postavil dom a tým to skončilo. V súčasnosti sa vedci snažia za pomoci sofistikovaných metód zistiť, ako pohodlne sa v domoch býva a ako to vplýva na naše zdravie. Práve preto vznikol najväčší výskumný park v Európe na porovnávanie stavebných materiálov. Vo výskumnom parku VivaPark vedci a odborníci z rôznych oblastí analyzovali a zhodnotili prvýkrát stavebné konštrukcie a materiály. To prináša úplne nové súvislosti a poznatky.

  Výskumný park
 • Baumit Magazin

  Baumit Magazin

  Nové číslo magazínu pre všetkých priaznivcov spoločnosti Baumit. Tentokrát plný farieb, ale aj zaujímavých inšpiratívnych tém zo sveta, ako aj z vlastnej "kuchyne". Príjemné čítanie Baumit Magazin

  Baumit Magazin
 • Súťaž Baumit Life

  Súťaž Baumit Life

  Pracuješ ako fasádnik pre rodiné domy? Používaš kvalitné fasádne omietky a farby Baumit? Pridaj sa do Baumit Klubu a hraj o Volkswagen Caddy a mnoho ďalších cien! Ak ešte nie si členom Baumit Klubu, zaregistruj sa a získaj bonus 100 bodov. Vlož fotografie práve realizovanej fasády a hraj o hlavnú cenu. Súťaž prebieha od 2.5. do 30.11.2017.  BAUMIT KLUB

  Súťaž Baumit Life
 • Baumit Cenník 2017

  Baumit Cenník 2017

  Milí priatelia, prinášame Vám nový Baumit Cenník platný od 1. marca 2017. Inšpirujte sa a vyberajte - tak ako doteraz, i v roku 2017 sme tu pre Vás, pripravení pomôcť a poradiť. 

  Baumit Cenník 2017
 • Sme jedna rodina

  Sme jedna rodina

  Predaj divízie Wietersdorfer Baustoff-Sparte je ukončený. Skupina Wopfinger Gruppe získava tak 27 spoločnností v 14 krajinách spolu s právami na značku "Baumit" a "KEMA". Baumit naďalej zostáva rodinnou firmou.

  Sme jedna rodina