Baumit

Myšlienky s budúcnosťou.

AKTUALITY

 • Školenia predajcov 2018

  Školenia predajcov 2018

  I v tomto roku sme sa rozhodli využiť menej hektické zimné obdobie na tradičné stretnutia s vami, našimi zmluvnými partnermi - predajcami stavebných materiálov. Budeme sa venovať novinkám a informáciám, ktoré súvisia so štartom novej stavebnej sezóny. Školenia sa uskutočnia v jednotlivých regiónoch Slovenska a ťažiskovou témou budú informácie o produktových a predajných novinkách, ktoré sme pre vás pripravili v roku 2018, priestor však dostanú i ďalšie témy súvisiace s produktami Baumit.

  Školenia predajcov 2018
 • Predtým ako prepukne sezóna

  Predtým ako prepukne sezóna

  Zimný čas každý z nás využíva rôzne. Mnohí príchod zimy už netrpezlivo očakávali. Veď je to čas, kedy si konečne oddýchnu od stavebného boomu, trochu zrelaxujú a sviatočný a novoročný čas strávia v kruhu svojich blízkych. Začiatkom roka sa akoby všetko zrazu čarovným prútikom zmení a ľudia sú opäť plní sily, elánu a energie. Využite túto novú silu a pripravte sa na novú stavebnú sezónu. Nenechajte nič na náhodu. 

  Predtým ako prepukne sezóna
 • Trojlístok šťastia

  Trojlístok šťastia

  Trojlístok šťastia už má svojich výhercov! V uplynulých piatich týždňoch od 21.10. do 23.11.2017 mali možnosť čitatelia regionálnych novín regionPRESS po celom Slovensku zapojiť sa do predvianočnej súťaže s Trojlístkom šťastia. Úlohou bolo zbierať súťažné kupóny, nalepiť ich na hraciu kartu a odoslať do centrály spoločnosti regionPRESS v Trnave. Súťažilo sa o dve vecné ceny, a to Zateplenie Baumit open s hrúbkou izolantu 14 cm o ploche 100 m2 alebo Obnova fasády pomocou fasádnej farby Baumit StarColor o ploche 200 m2.

  Trojlístok šťastia
 • Výskumný park

  Výskumný park

  V minulosti sa jednoducho postavil dom a tým to skončilo. V súčasnosti sa vedci snažia za pomoci sofistikovaných metód zistiť, ako pohodlne sa v domoch býva a ako to vplýva na naše zdravie. Práve preto vznikol najväčší výskumný park v Európe na porovnávanie stavebných materiálov. Vo výskumnom parku VivaPark vedci a odborníci z rôznych oblastí analyzovali a zhodnotili prvýkrát stavebné konštrukcie a materiály. To prináša úplne nové súvislosti a poznatky.

  Výskumný park
 • Baumit Magazin

  Baumit Magazin

  Koniec roka sa nezadržateľne blíži, ak si nájdete chvíľku času na prečítanie nového čísla Baumit Magazinu, poteší nás to. Ešte raz si s nami môžete pozrieť ocenené stavby v súťaži Fasáda roka 2017, ktorej cieľ ostáva rovnaký, a to trvalé presadzovanie a podpora kvality fasád. Pozývame vás na výstavu, ktorá mapuje vývoj slovenského rodinného domu za posledných desať rokov a ukážeme vám tiež obnovené fasády dvoch objektov v centre mesta Svätý Jur, ktorý je pamiatkovou rezerváciou.

  Baumit Magazin