Baumit

Myšlienky s budúcnosťou.

Baumit Cenník 2017

Milí priatelia, prinášame Vám nový Baumit Cenník platný od 1. marca 2017. Inšpirujte sa a vyberajte - tak ako doteraz, i v roku 2017 sme tu pre Vás, pripravení pomôcť a poradiť. 

Rok 2017 opäť vdýchne život mnohým starším fasádam. Niektorým postačí len kozmetický nový náter v správnej farbe Baumit Life a fasáda zažiari ako nová. Inokedy je potrebné ju vopred opraviť a odstrániť menšie či väčšie nedostatky. K tomu všetkému vám ponúkame produkty pre Obnovu fasády. Pre nové fasády môžete využiť jedinečné zateplenie Baumit open, ako aj samočistiacu fasádnu omietku Baumit NanoporTop alebo kreatívnu fasádu pomocou modelovateľnej omietky Baumit CreativTop.  

  • Baumit Color - rozšírený sortiment fasádnych farieb, kvalitné príslušenstvo, všetky farby spracovateľné striekaním technológiou airless!
  • Baumit PuraColor - nová fasádna farba prémiovej kvality v 852 odtieňoch Baumit Life.
  • Baumit MultiWhite - nová extra pružná stierka na opravy povrchu zateplených aj minerálnych fasád, biela, možnosť pretrieť fasádnou farbou.
  • Baumit ETICS - široký sortiment zateplenia. Úspora energie, dlhá životnosť fasády a ďalšie výhody!
  • Baumit Servis a služby - Sme vždy pripravení podporiť váš projekt našim servisom, od júna 2017 aj v novom poradenskom centre v Bratislave.

Veľa úspechov a radosti z práce s výrobkami Baumit Vám praje

Váš Baumit tím

BAUMIT CENNÍK 2017